استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 5D Mark IIIجهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

از آن جایی که ممکن است دوربین کانن Canon 5D Mark III به علت داشتن سیستم اتوفوکوس اش از مدل نیکون که به صورت 51 نقطه ای 3D، اتوفوکوس می کند و سوژه های متحرک را به صورت اتومات دنبال می نماید و قابلیت فوکوس روی چهره دارد، از رقابت جا بماند، لذا برای سوژه هایی مناسب است که در فواصل نزدیک قرار دارند.
از لحاظ بدنه و ارگونومی برای کاربران بسیار راضی کننده می باشد استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 5D Mark III و همچنین در حین کار با آن می توان کنترل های راحت تر و مستقیمی را داشت و از طرفی کیفیت متریال بدنه نیز بسیار عالی می باشد.
در حیطه فیلم برداری نیز قابلیت استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 5D Mark III با سرعت 1080P 30 را دارد و کیفیت بسیار خوبی در روش فشرده سازی (All-I) ارائه می دهد، و از طرفی وجود هر دو سوکت هدفون و میکروفون تعبیه شده در آن نیز در امر صدا برداری بسیار موثر واقع شده است.
اما متاسفانه در ابزار های ویدئویی مانند Focus peaking، Zebra Stripes و یا Flat Log Gamma که امروزه در اکثر مدل ها به عنوان آپشن دیده می شوند، نیز از رقابت باز می ماند.

مدل های قابل رقابت با دوربین کانن Canon 5D Mark III مانند نیکون D800/E دارای آپشن های متفاوتی نسبت به این مدل است مانند: سنسور 36 مگاپیکسلی و قابلیت ضبط ویدئو به صورت غیر فشرده. اما برای خیلی از کاربران تفاوت ها خیلی مهم نیستند و این قابلیت ها و پیشرفت هایی که نظر آن ها را جلب ی نماید، حائز اهمیت است!
کانن 5D Mark III مناسب برای عکاسانی است که نیاز به طیف وسیعی از ابزار عکاسی دارند و از طرفی قادر باشد این ابزار را در هر شرایطی استفاده کرده و نتیجه مطلوب ارائه دهد.
اما برای کسانی که فقط با فرمت JPEG عکاسی می کنند،عملکرد مناسبی را از این استعلام قیمت-راهنمای خرید دوربین کانن 5D Mark III نخواهند دید لذا از زمانی که در سال 2012، کانن از EOS 5D Mark III در بازار رونمایی کرد، این مدل یکی از قوی ترین و محبوب ترین مدل های دوربین برای علاقه مندان به هنر عکاسی محسوب می شد و تا به امروز نیز یکی از مدل های بسیار خوب و پر طرفدار کانن محسوب می گردد.


سایتی برای دوستداران دوربین های عکاسی حرفه ای

مشخصات

  • منبع: http://doorbin-sony.rozblog.com/post/72
  • کلمات کلیدی: کانن ,دوربین ,mark ,استعلام ,قیمت ,راهنمای ,دوربین کانن ,خرید دوربین ,راهنمای خرید ,استعلام قیمت ,قیمت راهنمای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید